Ďalšie lieky

Laboratóriá Boiron® vám ponúkajú širokú škálu liekov, ktoré vám pomôžu v patológiách každodenného života.

Chrípkové stavy

Oscillococcinum

OSCILLOCOCCINUM® je homeopatický liek, tradične používaný pri liečbe chrípkových stavov: horúčka, prechladnutie, bolesti. Je dostupný v 6 dávkovom a v 30 dávkovom balení.

Kašeľ

Stodal

Stodal® je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa na symptomatickú liečbu kašľa rôzneho pôvodu. Je vhodný pre celú rodinu, vrátane dojčiat a tehotných žien.

Stres a poruchy spánku

Sedatif

Sédatif PC® je homeopatický liek, tradične používaný pri úzkostných stavoch, precitlivenosti, podráždenosti a poruchách spánku. Je nenávykový a neutlmuje.

Zlatá žila

Avenoc

Avenoc® čapíky je homeopatický liek, tradične používaný pri symptomatickej liečbe niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí. AVENOC masť je homeopatický liek, tradične používaný pri symptomatickej liečbe niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí.

Nádcha

Coryzalia

Coryzalia® je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa na symptomatickú liečbu nádchy a ochorení nosohltana.

Nevoľnosť pri cestovaní

Cocculine

Cocculine® je homeopatický liek, tradične používaný na prevenciu a liečbu nevoľností spojených s cestovaním v dopravných prostriedkoch (auto, autobus, lietadlo, loď). Nevyvoláva ospalosť.

Zachrípnutie, strata hlasu, únava hlasiviek

Homevox

Homéovox® je homeopatický liek, tradične používaný pri chrapote, únave hlasiviek, zápaloch hrtana, strate hlasu.

Povrchové poranenia kože, drobné popáleniny

Cicaderma

Cicaderma® je dermálna masť, ktorá má podporný účinok pri liečbe drobných popálenín kože, začervenaní kože po slnení, po uštipnutí hmyzom, odreninách, povrchových ranách, trhlinách, popraskanej kože, podráždení kože.

Bolesti hrdla, zápaly hrtana

Homeogene

Homeogene 9® je homeopatický liek, tradične používaný pri liečbe bolestí hrdla, zachrípnutia a zápaloch hrtana.

Tráviace ťažkosti, pálenie záhy, nafukovanie

Gastrocinesine

Gastrocynesine® je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa na symptomatickú liečbu tráviacich ťažkostí: bolesti a ťažoba žalúdka, nafukovanie, pálenie záhy, ospalosť po jedle a gastroezofagálny reflux.

Horúčka, bolesti hlavy, chrípkové stavy

paragrippe

Paragrippe® je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa pri podpornej liečbe začínajúcich a rozvinutých foriem chrípkového ochorenia a na liečbu jeho symptómov ako sú bolesti hlavy, horúčka a podobne.

Hojenie zlomenín, osteoporóza, rastové problémy

osteocynesine

Osteocynesine® je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa ako podporný prostriedok na úpravu metabolizmu vápnika: pri dekalcifikácii, osteoporóze a rastových problémoch u detí, pri hojení zlomenín, v rekonvalescencii.

Peľové alergie, slzenie očí, alergická nádcha

Rhinallergy

Rhinallergy® je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa pri symptomatickej liečbe alergickej nádchy.

Nervozita, poruchy spánku u detí

Sedalia

Sedalia® je homeopatický liek, ktorý sa tradične používa pri liečbe prechodnej nervozity a nezávažných porúch spánku u detí starších ako 1 rok.

Viac ako obyčajný horčík

Magnesium

MAGNESIUM 300+® predstavuje unikátny komplex horčíka, vitamínov a selénu. Denná dávka prípravku Magnesium 300+ obsahuje 300 mg horčíka. Vitamíny B2, B3 (PP), B5, B6, B9 a B12 spoločne s horčíkom prispievajú k zníženiu miery vyčerpania a únavy. Vitamíny B1, B3 (PP), B6, B7 a B12 navyše prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky. Vitamín E a selén prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Upokojujúci gél pri miernych prejavoch svrbenia

Dapis gel

Dapis gél® je kozmetický výrobok. Upokojuje pokožku pri miernych prejavoch svrbenia. Jemne vmasírujte do pokožky, postup opakujte podľa potreby. Dapis gél je určený pre dospelých a deti od 3 rokov. Vyhnite sa kontaktu očí. Na vonkajšie použitie. Nepoužívajte u osôb precitlivelých na niektorú zo zložiek.